PREFEROVANÝ ZÁKAZNÍK získává 20% slevu z Ceníku Akuna (ceny s DPH).

Web Akunashop používá označení – ZRYCHLENÝ  NÁKUP Tento web používá pro vaši jednodušší orientaci označení – Preferovaný zákazník.

PREFEROVANÝ ZÁKAZNÍK provádí zrychlený nákup bez členství, tedy bez dalších výhod které jsou jinak k dispozici.

Zrychlený nákup můžete provést ihned, stačí si jen vybrat. Získáváte pouze nejnižší možnou slevu 20% z ceníkových cen.

Vložením kódu SPONZORA – petr.vorlicek@ akuna.cz – získáte i moji podporu, tzn. odpovím vám na dotazy ohledně výrobků AKUNA CZ.

Nákup bez nutnosti registrace vám umožňuje nakupovat ihned vše, a to i po kusech. A to již od prvního nákupu, což další varianty členství neumožňují.

U dalších členství je první nákup předem nadefinovaný, jsou to tzv. START Packy. Obsahově a cenově zvýhodněné kombinace výrobků AKUNA CZ. Kusové výrobky u dalších členství můžete nakupovat až od druhého nákupu, ale za to s vyššími slevami.

Ceník AKUNA

Další tři typy členství mají sice vyšší slevy na výrobky, ale první nákup vždy obsahuje cenově výhodný tzv. START Pack. Členství může provést kdokoliv z vás, je nutné však počítat právě s předem nadefinovaným START Packem. Taktéž se tímto krokem stáváte součástí obchodního systému AKUNA.

Nastane-li ve vašem životě okamžik, kdy se budete chtít stát součástí obchodního systému AKUNA. Ozvěte se, poradím a objasním vše.