Když něco hledáme, jdeme na internet. Zadáme klíčová slova – kmenové buňky, imunita, rakovina, cukrovka, roztroušená skleróza, alergie – a víme na jaké stránky jít.

Projekt Šance pro 7 miliónů vznikl právě jako reakce na tento postup. Vyvstala myšlenka jak propojit dva odlišné světy. Dvě obchodní společnosti, které mají vysoce kvalitní výrobky. Liší se odlišným obchodní konceptem. Přesto jejich výrobky patří mezi ojedinělé na trhu tím jak pomáhají opravit zdraví.

Odpovědí je projekt Šance pro 7 miliónů.  Zastřešuje jak společnost AKUNA CZ, tak i společnost LIFEPHARM a jejich výrobky.

Náš projekt vyhoví těm z vás, kteří chcete pouze podpořit svůj organismus a imunitu jinak než doposud. Nebo u svých dětí chcete dosáhnout posílení imunity či navýšit příjem vápníku, což konkrétně PINKY obojí skvěle zvládne.

Možná že znáte ve svém okolí někoho, kdo užívá spoustu léků. Nebo se potýká se zdravotními průšvihy např. roztroušenou sklerózou, rakovinou či Crohnovou nemocí. Nebo sami máte rodiče či prarodiče které trápí cukrovka. Zde doporučujeme užívat Laminine®.

A můžete to být právě vy, kdo provede svůj první nákup či nasměřuje dotyčnou osobu k informacím o projektu Šance pro 7 miliónů.

Jsme dobrovolná platforma, které obohacují jednotlivce i celé rodiny. Přepisujeme společně dosavadní smutné životní příběhy, kde doposud převládaly bolest, samota, beznaděj a strach. Vytvořte si i vy svůj nový životní příběh.

Za pomoci osobních webových stránek šíříme informace o výše zmiňovaných společnostech a jejich výrobcích. Od nových informací, přes osobní rozhodnutí až po váš konkrétní nákup. Toto vše v klidu, z pohodlí vašeho domova.

Přeji všem mnoho zdraví.

Petr